WYGRANA Z BIAŁĄ LUBASZOWA 1:5 !!!

W sobotnie popołudnie nasza drużyna pojechała na mecz do Białej Lubaszowej, aby zmierzyć się z najlepszą obroną w naszej lidze. Spotkanie to zapowiadało się na bardzo trudne, ale nasi podopieczni zdali egzamin na piątkę. Już w 7. minucie spotkania Artur Domagała zaczął swój popis strzelecki wykorzystując dobre podanie ze środka pola. Na drugą bramkę dla nas nie trzeba było długo czekać, bo już w 16.minucie wynik podwyższył Michał Minorczyk. Dobra gra naszej defensywy nie pozwalała dopuścić gospodarzy do zagrożenia na naszym polu karnym. Minutę przed końcem pierwszej połowy wynik spotkania mógł podwyższyć Dawid Żaba, który wychodząc sam na sam z bramkarzem próbował go lobować, ale ta próba była nieskuteczna. Na drugą połowę wyszliśmy z nadzieją podwyższenia wyniku , ale to gospodarze minutę po wznowieniu aplikują nam bramkę. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo dobrze dysponowany w tym spotkaniu Artur Domagała podwyższa wynik. W 72 minucie po fantastycznym dośrodkowaniu krzyżakiem Dawida Żaby piłka dochodzi do Artura Domagały. Po celnym strzale wyszliśmy na prowadzenie 1:4.Goście mieli kilka dobrych kontr, ale nasza defensywa i dobra postawa bramkarza nie pozwolił na zwiększenie dorobku bramkowego. To my 9 minut przed końcem spotkania powiększyliśmy wynik na 1:5 za sprawą Dominika Kuty.

Dziękujemy za dobry mecz i zapraszamy już w sobotę do Radlnej na kolejne spotkanie.