Ostre strzelanie

W tym tygodniu przyszło się nam zmierzyć z drużyną z Tuchowa. Po nieudanym występie na wyjeździe z Jutrzenką Wierzchosławice nasza ekipa chciała się odbudować wygraną z Tuchovia II. Zadanie pokonania gości niedzielnych zawodów udało się w 100%. Po bardzo dobrej grze naszego zespołu rozbiliśmy rezerwy Tuchovii 8:1. Już po pierwszej połowie prowadziliśmy 4:0. Na dużą pochwałę zasłużyli Dawid Żaba, który dawał dużo spokoju w tyłach, jak i w akcjach ofensywnych oraz Dawid Szatko, który swoja dobra postawą i grą z napastnikami pokazał swój kunszt techniczny. Oby takie nastawienie i gra jaką prezentowaliśmy w niedziele u nas przełożyła się w sobotę na boisku w Białej Lubaszowej.

Zapraszamy w sobotę do Białej Lubaszowej na godz.16.00

KS US Śmigno - Tuchovia II Tuchów 8:1 (4:0)
br.: A.Domagała 7,14, Kołtoń 22,52, Minorczyk 11, Szatko 60, Żaba 72, Bogacz 78 - Gryzło 73
żk.: Zając