ZGŁOBICE - ŚMIGNO 4:2

Tydzień temu nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Szynwałdem 2:5 i była to dobra zapowiedź przed kolejnym meczem, który miał się odbyć w Koszycach Wielkich ze Zgłobicami.Nasi zawodnicy na mecz ze Zgłobicami pojechali w osłabieniu z powodu braku dwóch podstawowych graczy linii obrony.Ale mimo to mecz ten mógł się podobać z powodu dobrej gry obu drużyn.Pierwsza połowa należała do drużyny ze Zgłobic, dokumentując to dwoma trafieniami. l to oni prowadzili po pierwszej połowie.  Dobra postawa naszych zawodników trochę postraszyła lidera i to już na samym początku drugiej połowy .Zmiany w szeregach naszej ekipy polepszyły grę i dały wiarę na remis, albo i na wygraną w tym meczu. Naszą nieskuteczność wykorzystały Zgłobice i to oni podnosili rezultat tego meczu.                                                                   Na koniec warto podkreślić, że gra naszego zespołu jest na dobrej drodze i wierzymy że to jedna z ostatnich przegranych w tej rundzie.                                                                                                                                               Zapraszamy już w piątek 1.05.2015r. do Ostrowa na kolejny mecz z Jutrzenką Wierzchosławice na godzinę 15.00