Rezerwy Tuchovii na świątecznym talerzu.

Po udanej inauguracji wiosny w wykonaniu piłkarzy Śmigna i awansie na pozycję lidera, nasz zespół w Wielką Sobotę rozegra, pierwsze w rundzie rewanżowej, spotkanie przed własną publicznością. Przeciwnikiem naszej drużyn będzie ekipa rezerw czwartoligowej Tuchovii Tuchów. Najbliższy rywal Śmigna w obecnym sezonie zgromadził na swoim koncie 13 oczek, które pozwalają być sklasyfikowanym na 11 miejscu w czternasto zespołowej A-klasie. Rezerwy Tuchovii w tegorocznych rozgrywkach odnotowały 4 wygrane, remis oraz 9 porażek, aplikując rywalom 29 goli i tracąc przy tym 40 bramek. W miniony weekend tuchowianie rozgromili w meczu wyjazdowym zespół Białej Lubaszowej aż 9:0, ale faktem jest to, że ich skład był znacząco wzmocniony przez graczy pierwszej drużyny. Na przełomie ostatnich pięciu lat ekipy Śmigna oraz Tuchovii II spotykały się na ligowych boiskach pięciokrotnie. Bilans tych meczy prezentuje się następująco: 4 wygrane US-u i jedna wygrana rezerw Tuchovii, bramki: 21-9 na korzyść naszej drużyny.
     Warto nadmienić, iż podopieczni Marka Nalepki od 20 września 2015r. nie odnotowali straty punktów, wygrywając dziewięć ligowych spotkań z rzędu. Faworytem sobotniego meczu są z pewnością gracze z Gminy Lisia Góra, ale do przeciwnika trzeba podejść z szacunkiem. Liczymy, że po zaciętym spotkaniu w wykonaniu obu drużyn to nasz zespół dopisze do swojego konta komplet punktów i utrzyma pozycję lidera A-klasy. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Śmignie. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 11.00.

Historia gier zespołów Śmigna i Tuchovii II Tuchów:
Tuchovia - Śmigno 2:3 (A klasa, sezon 2015/16, jesień)
Śmigno - Tuchovia 8:1 (A klasa, sezon 2014/15, wiosna)
Tuchovia - Śmigno 3:2 (A klasa, sezon 2014/15, jesień)
Tuchovia - Śmigno 2:6 (A klasa, sezon 2014/15, wiosna)
Śmigno - Tuchovia 2:1 (A klasa, sezon 2011/12, jesień)

Najbliższa kolejka:
KS US Śmigno - Tuchovia II Tuchów sobota godz. 11.00