KS US Śmigno - Tuchovia II Tuchów 3:2 (2:1)

br.: D.Domagała 24k., Żaba 38, Kuta 69 - Bobak 10k., Kosiba 78
żk.: Kołtoń
ŚMIGNO: Wiśnicki, D.Domagała, Kołtoń(85 Kilian), Kuta, Ł.Domagała, Nalepka, Żaba(46 Szponder), Szatko, A.Domagała(46 Zając), Kurek, Bogacz(90 Małek)
TUCHOVIA: Chwistek, Babicz, Bobak, Czapla, Kaczor(75 Kucharzyk), Kądziołka(70 Mazur), Kosiba, Mikos, Mikrut, Rąpała, Wiśniowski(35 Gryzło)

Zespół Śmigna, w kolejnym pojedynku ligowym, pokonał rezerwy czwartoligowej Tuchovii 3:2. Sobotni mecz rozpoczął się od ataków gości, którzy już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Po faulu w polu karnym D.Domagały arbiter zawodów wskazał na wapno, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Bobak. Gracze Śmigna, po dość zaskakującym początku spotkania, zaczęli śmielej atakować. W 24 minucie sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym gości i podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola, płaskim strzałem przy słupku, zamienił D.Domagała. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry, Śmigienko wychodzi na prowadzenie. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Żaba, futbolówka odbiła się od nóg jednego z graczy Tuchovii, kompletnie myli golkipera gości i wpadła do siatki.
     Po zmianie stron w 69 minucie podwyższamy prowadzenie. Tym razem Kuta zdecydował się na rajd prawą stroną boiska, minął kilku rywali jak przysłowiowe "tyczki" i precyzyjnym strzałem po długim rogu strzela gola. Gości stać było jeszcze tylko na jedno trafienie. W 78 minucie zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Kosiba, czym ustala wynik zawodów. Śmigno wygrywa dziesiąty ligowy mecz z rzędu i dopisuje do swojego konta kolejny komplet punktów. Dzięki stracie punktów Gromnika, nasz zespół powiększa swoją przewagę nad drugim zespołem w tabeli do 4 punktów.