Postawić kropkę nad i

Już w najbliższej kolejce spotkań zespół Śmigna może postawić przysłowiową "kropkę nad i", a inaczej mówiąc wywalczyć awans do Klasy Okręgowej. Wszystko co należy zrobić by tak się stało to w czwartek pokonać na własnym terenie zespół Niwki i nie patrzeć co robią przeciwnicy za nami. Najbliższy rywal naszej drużyny, jako beniaminek w A-klasowych zmagań, zdołała wywalczyć na ligowych boiskach 28 oczek, odnotowując8 wygranych, 4 remisy i 11 porażek. Punkty zdobyte przez graczy Niwki pozwalają być im sklasyfikowanym na ósmej pozycji w całej A-klasowej stawce. Po mimo miejsca w środku ligowej tabeli zawodnicy Niwki wcale nie są pewni utrzymania na tym poziomie rozgrywkowym. Reorganizacja III ligi i ścisk w dole części tabeli powoduje to, że jeszcze nie wiadomo ile i które drużyny opuszczą szeregi A-klasy. Wiosną ekipa Niwki spisuje trochę lepiej niż na jesień. Najbliższy rywal Śmigna, w rundzie rewanżowej zdołał ugrać 15 punktów, solidarnie odnotowując po 5 wygranych i porażek. Pierwszy mecz pomiędzy ekipami Śmigna i Niwki zakończył się zdecydowana wygrana naszych graczy w stosunku 8:0. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Śmignie. Początek czwartkowych zawodów planowany jest na godz. 11.30.

Najbliższa kolejka A-klasy:
Pogoria Pogórska Wola - Metal Tarnów  środa godz. 18.00