Grad bramek z Bobrami

W ubiegłym tygodniu nasza drużyna pojechała na wyjazd do Gromnika. Niestety mecz okazał się kompletną porażką , ponieważ nasi podopieczni przegrali sromotnie aż 7:1.Gra naszych zawodników była fatalna i to przełożyło się bezpośrednio na wynik tego spotkania.

W tą sobotę nasza drużyna postanowiła zmazać plamę po ostatnim wyjazdowym meczu z Gromnikiem.Na meczu z drużyna przyjezdną z Bobrownik nasi zawodnicy byli już skupieni od samego początku.Dobra gra całej drużyny pozwoliła osiągnąć wysoki wynik 8:0.Strzelanie zaczął Ł.Zając w 22. minucie, a skończył Lukasz Domagała w 86.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników w następnym spotkaniu z Szynwałdem.Mamy nadzieje,że z wyjazdowego meczu przywieziemy 3 punkty i zagramy na zero w tyle.Zapraszamy w niedziele 19.04.15r. na 15.00 do Szynwałdu!!!

KS US Śmigno - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 8:0 (3:0)
br.: Zając 22,75, Minorczyk 28,64, A.Domagała 53,58, Żaba 41, Ł.Domagała 86

ŚMIGNO: Niziołek, Jarząb, Baruch, D.Domagała, Krupa(80 Kilian), Żaba, Szatko, Minorczyk (65 Ł.Domagała), Zając (75 Marek), Kołtoń (60 Kuta), A.Domagała