Puchar dla śmignian (VIDEO, FOTO)
    Za nami XXV edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lisia Góra - Arkadiusza Mikuły. Najlepszą ekipom, jubileuszowej rywalizacji, okazali się piłkarze Śmigna. Formuła tegorocznych zmagań w porównaniu z latami wcześniejszymi uległa zmianie i rozgrywki zostały rozdzielone na dwa dni. W sobotę na boiskach w Nowej Jastrząbce oraz Śmignie zawodnicy z naszej Gminy grali mecze eliminacyjne, zaś w niedzielę na stadionie w Lisiej Górze spotkały się już tylko cztery najlepsze ekipy.
        Po sobotnich meczach eliminacyjnych, prawo gry o III miejsce uzyskały zespoły Nowej Jastrząbki oraz Łukovii z Łukowej, natomiast w finale spotkały się drużyny Zorzy Zaczarnie oraz Śmigna. Rywalizację o najniższy stopień podium wygrali piłkarze z Nowej Jastrząbki, którzy pokonali graczy Łukovii 6:0, zaś w finale śmignianie po bramce Krystiana Kozioła wygrali z Zorzą 1:0.
Wyniki:
GRUPA I (Nowa Jastrząbka):
Pawęzów - Nowa Jastrząbka 0:2
Pawęzów - Zorza Zaczarne 0:4