Nadzwyczajne Walne Zebranie Klubu „US Śmigno” i NOWY ZARZĄD

Nadzwyczajne  Walne  Zebranie  Klubu „US Śmigno” i NOWY ZARZĄD

Nadzwyczajne Walne Zebranie Klubu „US Śmigno”. W dniu 31 stycznia 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Śmignie sportowcy podsumowali działalność minionego roku i wybrali nowe władze. W trakcie obrad omawiano wyniki sportowe drużyny piłkarskiej oraz działalność gospodarczą klubu. Szczególną uwagę zwrócono na napotykane trudności w realizacji ciągnącej się od lat modernizacji obiektu. Zwracano uwagę na konieczność dobudowy schodów na poddasze gdzie pozostaje do zagospodarowania 80 m² na pomieszczenia pomocnicze, brak których ogranicza prawidłowy rozwój sportowy klubu. Zadaniem pilnym do rozwiązania jest również pozyskanie działki, koniecznej do pełnego zrealizowania planu rozbudowy. Równie koniecznym zadaniem jest zabezpieczenie powstałego w naszej strefie kibica osuwiska terenu, w sposób nie kolidujący z planem rozbudowy i modernizacji obiektu. Kluczowym punktem zebrania były wybory, które przeprowadzono na wskutek złożonych rezygnacji większości byłego zarządu. W skład nowego zarządu weszli: Edward Marciniec który po 3-ch latach ponownie podjął się prezesury, Vice Prezesem do spraw organizacyjnych został Wiesław Marciniec, Vice Prezesem do spraw drużyny został Marcin Jarząb, Sekretarzem pozostał nadal jedyny z byłego zarządu Bartłomiej Marek, rolę Skarbnika Klubu powierzono Rafałowi Marciniec. Zebranie swoją obecnością zaszczycili: Przewodniczący Rady Gminy - Wojciech Szatko oraz Członek Honorowy naszego Klubu -Ks. Rektor mgr Henryk Bielak, który po zakończeniu zebrania wprowadzając jeszcze świąteczny nastrój odprawił celebrę tradycyjnego Spotkania Opłatkowego. Uczestniczyli w nim obecni członkowie, zawodnicy, sponsorzy i sympatycy klubu, składając sobie wzajemnie Noworoczne Życzenia. Nowo powołany Zarząd składa ustępującemu podziękowania za dotychczasowy wkład pracy i zaangażowanie w rozwiązywaniu bieżących problemów. Dziękując liczymy jednak na dalszą współpracę i pomoc w ramach Waszych możliwości czasowych. Dziękując również wszystkim uczestnikom naszego roboczego spotkania za dotychczasowe zaangażowanie, liczymy na dalsze dla naszego wspólnego dobra, jakim jest skuteczne realizowanie bieżących zadań. Szczególne podziękowania i życzenia osiągania jak najlepszych wyników sportowych na boisku oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym dla całej drużyny piłkarskiej wraz z trenerem Panem Mirosławem Sułek przekazuje nowo powołany Z A R Z Ą D.