br.: Kurek 22, 84, Szatko 26, A.Domagała 66
żk.: 2xNytko, Pasek - A.Domagała
czk.: Nytko 65 (konsekwencja dwóch żółtych kartek)
KOSZYCE: Sobarnia, Bąk, Nytko, Wstępnik, Ligęza, Pasek, Mytnik, Proszowski, Melchanka, Gajdur, Bryl Po za tym grali: Kukla, Jarosz, Kinstler
ŚMIGNO: Wiśnicki, Ł.Domagała, Zając(86 Małek), Szponder, Kuta, Bogacz(70 D.Domagała), Żaba, Kurek, Minorczyk(75 Kilian), Szatko, A.Domagała

W kolejnym spotkaniu o mistrzostwo tarnowskiej A-klasy zespół Śmigna pokonał na wyjeździe drużynę z Koszyc Wielkich Wielkich 4:0. Mecz mógł się wyśmienicie rozpocząć dla naszej ekipy lecz po dograniu Minorczyka, Żaba minimalnie pudłuje. W 22 minucie po składnej akcja wychodzimy na prowadzenie. Po efektownym rozegraniu w środku pola, futbolówka powędrowała na lewe skrzydło gdzie Minorczyk po nawinięciu jednego z rywali zdecydował się na strzał. Golkiper gospodarzy paruje uderzenie wprost pod nogi Kurka, a ten nie miał już problemów z wpakowaniem piłki do pustej bramki. Chwilę później powiększamy swoją przewagę. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Szatko, który z zimną krwią wykorzystał niefrasobliwość bloku defensywy Koszyc Wielkich. W 30 minucie mogliśmy strzelić kolejnego gola, tym razem jednak, po soczystym strzale Szatki, piłka ostemplował słupek.
    Po zmianie stron, mając korzystny wynik Śmigno, cofnęło się by zabezpieczyć tyły i groźnie kontratakowało. Gospodarze jednak nie zagrozili zbytnio bramce strzeżonej przez świetnie dysponowanego tego dnia Wiśnickiego. W 65 minucie, po faulu przed polem karnym na Szatce, Nytko obejrzał drugi żółty kartonik i wyleciał z boiska. Do rzutu wolnego podszedł A.Domagała i perfekcyjnym strzałem w okienko bramki podwyższa wynik spotkania. W końcówce zawodów ustalamy wynik spotkania na 4:0. Po strzale Żaby, futbolówka powędrowała na długi słupek, a tam zamykający akcję Kurek wpakował piłkę do siatki obok interweniującego golkipera gospodarzy.