Puchar dla Łukovii. Śmigno i Jastrząbka zdyskwalifikowane.

28 czerwca na obiektach Orła Lisia Góra rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminny Lisia Góra. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy (grupa A: Zorza Zaczarnie, Łukovia Łukowa, Nowa Jastrząbka, Orzeł Lisia Góra. Grupa B: Old Boys Lisia Góra, KS US Śmigno, FC Pawęzów). Po meczach eliminacyjnych została rozegrana faza pucharowa. W meczu o 3 miejsce zawodnicy Łukovii dość pewnie pokonali Old Boysów. W ostatnim spotkaniu Turnieju, czyli w Wielkim Finale, na przeciw siebie stanęły jedenastki ze Śmigna oraz Nowej Jastrząbki. Mecz został przerwany, przy stanie 2:0 dla Nowej Jastrząbki, z powodu bójki zawodników obu ekip, która ostatecznie spowodowała zdyskwalifikowanie tych zespołów. Tym samym Puchar Wójta Gminy Lisia Góra zdobyli gracze Łukovii Łukowa. Po zakończonych zawodach piłkarze ze Śmigna przeprosili wszystkich zgromadzonych na stadionie w Lisiej Górze za swoje zachowanie. Do winy nie poczuwała się drużyna Nowej Jastrząbki i nie wyraziła skruchy.
Mecze naszej drużyny:
Grupa: Śmigno - Old Boys Lisia Góra 1:1 k. 5:3 br.: A.Domagała
Grupa: Śmigno - FC Pawęzów 2:1 br.: Żaba, Szatko
FINAŁ: Śmigno - Nowa Jastrząbka (przerwany przy stanie 0:2 z powodu bójki graczy obu ekip)

KS US ŚMIGNO: Niziołek, Zając, Ł.Domagała, Jarząb, Kilian, Kuta, Szatko, Żaba, A.Domagała, Kołton, Bogacz, Marek

Klasyfikacja końcowa:

1. Łukovia Łukowa
2.Old Boys Lisia Góra
3.Orzeł Lisia Góra
4.Zorza Zaczarnie
5.FCPawęzów
Zespoły ze Śmigna oraz Nowej Jastrząbki zostały zdyskwalifikowane.

Powiązana galeria: