Przebudzenie po przerwie

KS US Śmigno - KS Radlna 5:0 (0:0)
br.: Minorczyk 58,80,90 A.Domagała 47,72
ŚMIGNO: Wiśnicki, D.Domagała, Szponder, Kuta, Kołton, Zając, Żaba, Szatko(76 Kilian), Ł.Domagała(46 Minorczyk), Kurek(85 Małek), A.Domagała

Kolejny mecz i kolejna wygrana, tak można krótko podsumować ostatnie spotkanie naszych zawodników. Mimo wysokiego wyniku zwycięstwo nie przyszło łatwo. W pierwszej połowie, gra nie wyglądała za dobrze. Na boisku panował chaos i było sporo niedokładności. Mimo tego obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych jednak żaden z gracz nie potrafił skierować futbolówki do siatki. Niewątpliwie najlepszą okazję na zdobycie gola miał w 45 minucie D.Domagała, jednak jego strzał z rzutu karnego został obroniony przez golkipera gości.
    Po zmianie stron gra się uspokoiła i w końcu zaczęły padać bramki. Już dwie minuty po wznowieniu gry wychodzimy na prowadzenie. Bramkową akcję zainicjował Kurek, a strzelcem gola okazał się A.Domagała. Dziesięć minut później powiększamy swoją zdobycz. Tym razem składną akcję finalizuje Minorczyk. W 72 minucie jest już 3:0 dla naszej drużyny. Koszmarny błąd popełnia bramkarz Radlnej, który w zupełnie niegroźnej sytuacji mija się z piłką, a A.Domagała dopełnia tylko formalności. Dziesięć minut przed końcem spotkania strzelamy czwartego gola. Lewą stroną urwał się Minorczyk, a futbolówka po jego płaskim uderzeniu ląduje w sieci. W 90 minucie ustalamy wynik meczu na 5:0. Na listę strzelców wpisał się Minorczyk, który dzięki temu trafieniu skompletował hattricka.