MAMY WYGRANĄ!!!

Już w pierwszym meczu rundy rewanżowej nasi zawodnicy dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń.Po pierwszych 20 minutach nasza drużyna przegrywała już 3:0 ale dobra postawa i zaangażowanie naszej ekipy zdołała do pierwszej polowy zremisować.Strzelcem pierwszej bramki na wynik 3:1 był Krzysztof Bogacz po dośrodkowaniu Marcina Jarząb.Po kilku minutach gry było już 3:2 po strzale z lewej strony Michała Minorczyka.Piłka odbija się od poprzeczki, przejmuje ja Łukasz Zając i umieszcza ją w bramce.Pod koniec pierwszej polowy wyrównującą bramkę  znów zdobył Krzysztof Bogacz, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym przeciwnika.Jeszcze w końcówce pierwszej połowy za niesportowe zachowanie zawodnik z Ładnej zostaje ukarany czerwona kartką.Na druga połowę nasi zawodnicy wyszli w przewadze i skutecznie to wykorzystali już na samym początku.Po dobrym wstrzeleniu w pole karne bramkę zdobył  Łukasz Zając ustalając wynik 3:4.Trzeba przyznać że był  to trudny mecz ale daliśmy radę!

Następne spotkanie odbędzie się u nas w niedziele o godz.11.30 z Iskra Tarnów będzie to spotkanie z nutką "gran derbi".