KOLEJNY SPARING NA PLUS!!!

W niedziele nasza drużyna rozegrała kolejny sparing z Koszycami Wielkimi.Mecz ten był dla nas można powiedzieć łatwy ponieważ szybko wyszliśmy na prowadzenie,ale zawodnicy z Koszyc tez pokazali ze stać ich na strzelenie bramek.Ostateczny wynik tego sparingu to 8 : 4.W naszej drużynie pojawiło się 2 nowych zawodników którzy może zasilą  naszą drużynę.Na listę strzelców  wpisał się dwukrotnie :Dawid Żaba,Dawid Szatko oraz zawodnik testowany a po jednym trafieniu dołożyli Krzysztof Kocoł oraz Krzysztof Bogacz.

Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Wietrzychowic.Sparing ten odbędzie się w niedziele o godzinie 14.00 na boisku Iskry Krzyż.Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny.