Kolejne zwycięstwo !!!

Olszynka Ołpiny - KS US Śmigno 1:3(0:1)
br.: Ryba 64 - Kurek 15,63, Kołtoń 48
żk.: P.Augustyn - Kurek
OLSZYNKA: G.Augustyn, Hołda, Dudek, Jodłowski, P.Augustyn, Kołek(55 Żarnowski), Mikrut(46 Dudek), Sroka, Wójcik, Ryba, Albrechtowicz
ŚMIGNO: Wiśnicki, Baruch, D.Domagała, Ł.Domagała, Kurek, Nalepka, Szatko(88 Kilian), Żaba, Kuta(46 Kołton), Bogacz(90 Marek), A.Domagała(80 Nizioł)

W dniu wczorajszym nasza ekipa pojechała na wyjazdowy mecz do Olszynki.Mecz ten okazał się bardzo dobry w naszym wykonaniu.Na wyróżnienie zasługuje Krystian Kurek, który otworzył wynik meczu w 15 minucie.Na drugą bramkę nie czekał długo Piotr Kołton,który po wejściu na boisko w 45 potrzebował zaledwie 3 minuty na zdobycie gola po asyście Dawida Szatko.Strzelanie w naszej ekipie zakończył  dobrze dysponowany K.Kurek,który wykorzystał  w 63. minucie bardzo dokładne dośrodkowanie Łukasza Domagały.Na pochwałę zasługuje też nasz blok formacji pomocy,który napędza naszą grę.Mamy nadzieje że tak dobrą dyspozycje pokażemy w kolejnym bardzo ciężkim spotkaniu ze Skrzyszowem.

Mecz ten odbędzie się na naszym obiekcie już w następną niedziele o godz.11.30